Haberdar Et Linkler Ana Sayfa Yasal Bildiri
Aile Rehberi
Turner Sendromu Tanı & Tedavi
Turner Sendromu Sözlüğü
Turner Sendromu ile Yaşamak
Turner Sendromlular Anlatıyor
Forum

YASAL BİLDİRİ

 

Turnersendromu.org ve Turnersendromu.com © web siteleri Turner Sendromlu çocuklar, gençler, aileleri, sağlık ekibi ve Turner Sendromu ile ilgili konularda bilgi edinmek isteyen internet kullanıcıları için hazırlanmış bir eğitim ve iletişim sitesidir. Siteye erişim serbest ve anonimdir. Kullanıcıların kendileri hakkında kendi iradeleri ile bilgi vermek istemeleri dışında hiçbir kişisel bilgi vermeyi gerektirmez.

www. Turnersendromu.org sitesi, hatasız ve güncelleştirilmiş bilgiler içermesi için önemli bir akademik bilgi birikimine ve bu konuda faaliyet gösteren sağlık otoritesi kuruluşların desteklerine dayanmaktadır. Hasta haklarına saygı ve bilimsel etik kurallar çerçevesinde, Tıbbi Tanıtım Yönetmeliği (Resmî Gazete Yayım Tarihi: 07.09.1990 Sayı: 20628) esaslarına bağlı olarak faaliyet göstermeye devam edecektir.

Buna rağmen, www. Turnersendromu.org sitesi buradaki bilgi veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti vermemektedir. Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu kabul ederler.

www. Turnersendromu.org sitesinin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluşun; erişimden, kullanımdan veya kullanamamazlıktan dolayı ortaya çıkabilecek sonuçlardan veya içeriğinde olabilecek hata ve/veya eksiklerden dolayı cezai ve hukuki sorumluluğu olmayacaktır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle, www. Turnersendromu.org sitesinin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

www. Turnersendromu.org sitesine konuk yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, forum aracılığı ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhengi bir kanaldan site ve ziyaretçileri ile iletişim kuranların görüş ve düşünceleri site editörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamaz. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen yazarlara, görüş ve düşünceleri aktaranların kendilerine aittir.

www. Turnersendromu.org sitesinin içerdiği bilgi ve referanslar sadece bilgi içindir. www. Turnersendromu.org sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Hükümlerine, site editörleri ve site hazırlayıcılarının iznine bağlıdır. Herhangi bir kopyalama, nakletme veya eğitim ve iletişim amaçlı diğer kullanımlar ancak ve kesinlikle kaynak gösterilmek suretiyle yapılabilir.

Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.

Turner Syndrome in English Editör : Prof.Dr. Abdullah Bereket